99. rocznica Odzyskania Niepodległości

IMG 81109 listopada 2017r. uczniowei naszej szkoły przygotowali uroczystść, na którą złożyły się wiersze i pieśni o tematyce patriotycznej. Montaż słowno - muzyczny powstał pod kierunkiem p. Aliny Tarkowskiej, p. Beaty Anderman i p. Zbigniewa Lewickiego. Występ uczniów klas V-VII dostarczył szczególnych wzruszeń zaproszonym z DDP "Złota Jesień" na tę uroczystość seniorom. Twórcy przedstawienia zaprosili widzów do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, które - jak się okazało - są bliskie zarówno starszemu, jak i młodszemu pokoleniu.

IMG 8174

To już 99. rocznica Odzyskania Niepodległości. W przyszłym roku będziemy obchodzili okrągłą, setną rocznicę. Więcej zdjęć w Galerii..

IMG 8211

W prezentacji wykorzystano takie fragmenty prac uczniów klasy VIIc, którzy próbowali odpowiedzieć na pytania, czym są dla nich wolność i ojczyzna.

2011 99. rocznica Odzyskania Niepodległości.