Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pożegnanie Gimnazjum...

DSC 300619 czerwca 2019r. pożegnaliśmy ostatni rocznik Gimnazjum. Przed nimi następny etap edukacji. Absolwentów pożegnał dyrektor SP 7 - Maciej Kaźmierski ale także była już dyrektor Gimnazjum nr 3 im, Adama Giedrysa - Elżbieta Świderska. Życzymy im dalszych sukcesów i powodzenia!

 

Czytaj więcej...

Pokaz mody - konkurs

IMG 0052W dniu 25.05.2018r. odbył się w naszej szkole pokaz mody lat 70 - tych i 80 - tych w wykonaniu uczniów klas 7 i 2,3 gimnazjalnej. Dominowały spodnie dzwony, kolorowe bluzki i sukienki, okulary, dużo biżuterii no i oczywiście buty na koturnach

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Recytatorski w języku angielskim

IMG 0050Dnia 24 maja 2018r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski w języku angielskim dla uczniów szkół podstawowych klasy 7 i 2, 3 gimnazjum z terenu powiatu szczecineckiego. Celem konkursu było rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień uczniów oraz popularyzacja kultury obszaru anglojęzycznego. Uczniowie recytowali wybrany przez siebie wiersz lub prozę wspomagając się stosowną mimiką i odpowiednią modulacją głosu. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

Czytaj więcej...

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy .
Powered by Joomla 1.7 Templates