Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pokaz mody - konkurs

IMG 0052W dniu 25.05.2018r. odbył się w naszej szkole pokaz mody lat 70 - tych i 80 - tych w wykonaniu uczniów klas 7 i 2,3 gimnazjalnej. Dominowały spodnie dzwony, kolorowe bluzki i sukienki, okulary, dużo biżuterii no i oczywiście buty na koturnach

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Recytatorski w języku angielskim

IMG 0050Dnia 24 maja 2018r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski w języku angielskim dla uczniów szkół podstawowych klasy 7 i 2, 3 gimnazjum z terenu powiatu szczecineckiego. Celem konkursu było rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień uczniów oraz popularyzacja kultury obszaru anglojęzycznego. Uczniowie recytowali wybrany przez siebie wiersz lub prozę wspomagając się stosowną mimiką i odpowiednią modulacją głosu. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

Czytaj więcej...

Drzwi otwarte w ZS nr 2

IMG 4756W środę 16 maja 2018r. uczniowie klas 3 a i 3 b gimnazjum z opiekunem p.Dorotą Bielską wzięli udział w Drzwiach Otwartych Szkoły w Zespole Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV. W programie odbyło się: zwiedzanie szkoły, pracowni zawodowych, internatu, zapoznanie z ofertą edukacyjną, prezentacja poszczególnych zawodów, konkursy z nagrodami, szwedzki stół z przekąskami oraz możliwość skorzystania z usług fryzjerskich. 

Czytaj więcej...

Dzień otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku

DSC08066W środę, 25 kwietnia 2018r. uczniowie klas 3a i 3b odwiedzili Zespół Szkół Technicznych w Szczecinku. Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły. Zobaczyli pracownie: mechaniczną, stolarską oraz poznali tajniki nauczanych zawodów.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy .
Powered by Joomla 1.7 Templates