Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1 września 2016r.

IMG 4721Już za nami pierwszy dzwonek. Przed nami 10 miesięcy nauki. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom miłej i przyjemnej pracy. Mamy nadzieję, że koniec roku szkolnego 2016/2017 obfitować będzie w sukcesy osobiste i zawodowe.

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2016/2017

Imprezy organizowane w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia adaptacyjne 2016

P1210219Dnia 5, 12 i 19 maja 2106r. odbyły się zajęcia adaptacyjne dla przyszłych klas I. Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych i plastycznych. Zajęcia bardzo podobały się naszym milusińskim. Świadczą o tym uśmiechnięte miny na zajęciach. Spotkania prowadzone były przez nauczycielki nauczania zintegrowanego: p. Krystynę Guzdaj, p. Alicję Jaroszyńską i p. Renatę Wyroślak.

Czytaj więcej...

Rajd rowerowy "Odjazdowy bibliotekarz"

bibliotekarz13 maja 2016r. klasa VIa wzięła udział w rajdzie rowerowym organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Szczecinku. Miał on na celu promowanie czytelnictwa w naszym mieście. O godz. 9.30 uczniowie zebrali się przed szkołą. Po sprawdzeniu obecności pojechali pod bibliotekę przy ulicy Wyszyńskiego. Na miejscu czekali już uczestnicy z innych szkół wraz z opiekunami. Po krótkiej przemowie organizatorów wyruszyli parkiem wzdłuż "Pętli Wieliczkowskiej".

 

Czytaj więcej...

VII Majowy Piknik Literacki

IMG 001117 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinku odbył się VII Majowy Piknik Literacki zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy ze Szczecinka. Impreza jest cyklicznym świętem poświęconym działalności bibliotek szkolnych. Tegoroczne spotkanie czytelnicze było związane z postacią i twórczością Henryka Sienkiewicza.

 

Czytaj więcej...

Pierwsza pomoc dla piątaków

20160414 09361714 kwietnia 2016 roku, Ochotnicza Straż Pożarna z Barwic przeprowadziła dla klas piątych szkolenie z pierwszej pomocy. Dużo się działo. Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczyli w ćwiczeniach praktycznych. Dziękujemy p.Justynie Pietras z OSP Barwice i grupie jej podopiecznych za przygotowanie fajnych, pouczających scenek i wiedzę praktyczną.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki w Siódemce

P412008911 i 12 kwietnia 2016r. w naszej szkole gościły grupy 6- i 7- latków z przedszkoli: „U Cioci Gosi”, „Kornela Makuszyńskiego” i „Tęcza”. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez wychowawczynie wszystkich klas I.

 

Czytaj więcej...

Koncert dla Narii

20160403 170826W niedzielę Bożego Miłosierdzia - 3 kwietnia br. nasi uczniowie w Kościele pw. Świętej Rozalii zaprezentowali montaż słowno – muzyczny. Było to kolejne „koncertowe” spotkanie. Pierwszy raz w październiku z okazji Dnia Papieskiego uczniowie prezentowali napisane przez siebie wiersze o Janie Pawle II. Mieli wtedy takie marzenie, by ich twórczość ukazała się drukiem. Tomik ich wierszy ukazał się w rocznie odejścia papieża - Polaka do domu Ojca 2 kwietnia. Ukazał się dzięki przychylności Ks. Proboszcza Marka Mackiwa oraz hojności parafian - serdecznie dziękujemy....

Czytaj więcej...

Tydzień promocji zdrowia 2016

promocjaW dniach od 16 do 23 marca w naszej szkole organizowaliśmy coroczną akcję promującą zdrowy styl życia. W tym roku motywem przewodnim było hasło „Nasze zdrowie w naszych rękach”...

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Łasucha 2016

IMG 0083 130658W czwartek, 25 lutego 2016r., w naszej szkole odbył się, jak co roku, Dzień Łasucha. Jak zawsze - przebiegał w gwarnej atmosferze zabawy. Wszystkie zespoły klasowe IV-VI przygotowały swoje "słodkie" stanowiska, uwzględniając także aspekty zdrowej żywności (dla przypomnienia o certyfikacie "Zdrowej szkoły", który otrzymaliśmy w ubiegłym roku). Uczniów klas młodszych traktowano jak wyjątkowych klientów - bo w takiej roli uczestniczyli we wczorajszym "łasuchowym" święcie. Zakupowe święto wsparli także rodzice i dziadkowie, którym bardzo dziękujemy, zarówno za pomoc przy wypiekaniu pyszności, jak i przy ich sprzedawaniu oraz kupowaniu!

Czytaj więcej...

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

IMG 2261W piątek 22 stycznia 2016 roku klasy szóste wzięły udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, które poprowadził Pan Robert Kochanowski, ratownik medyczny szczecineckiego szpitala. Szkolenie miało charakter zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Druga część szkolenia, przeprowadzona przez ratowników WOPR, Pana Wojtka Reperowicza, Marcina Pancewicza i Pawła Gadomskiego, dotyczyła postępowania na zamarzniętych akwenach wodnych, niebezpieczeństw związanych z wodą i lodem, jak również niebezpieczeństw czyhających w czasie zimy...

Czytaj więcej...

Akcja charytatywna dla Narii

”Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Karol Wojtyła

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy nie byli obojętni i przyczynili się do zebrania tak znacznej sumy jak 2626,94zł dla chorej Narii. Jeszcze raz z całego serca

DZIĘKUJEMY

Copyright © 2016 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy szkolne.
Powered by Joomla 1.7 Templates