Gra w karty na lekcji matematyki

Resized 20190328 101104Dzieci chcą się bawić, my chcemy, żeby się uczyły. Czy można to pogodzić? Oczywiście. To co dla uczniów będzie frajdą i przyjemnością, dla nas będzie nauką przez zabawę. W ramach innowacji "Myślę, koduję, programuję" uczniowie z klasy 2a i 2b wraz ze swoimi wychowawczyniami p.Danutą Kozłowską i p.Alicją Russ-Szyszka grali w karty. Ta niebanalna pomoc dydaktyczna jaką są "Karty Grabowskiego" w sposób przyjemny wspomaga dzieci w nauce tabliczki mnożenia, dodawania i odejmowania. Gra w karty kształtuje strategiczne i logiczne myślenie.

20190328 084022

20190328 084043

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Gra w karty na lekcji matematyki.