Pasowanie na czytelnika

DSC0017013 pażdziernika 2016r. nasza klasa 2c wraz z wych. Barbarą Dobiańską odwiedziła bibliotekę szkolną. Zapoznaliśmy się z regulaminem biblioteki. Pan Krzysztof Janczurewicz założył każdemu uczniowi „Kartę czytelnika”. Następnie dokonał uroczystego pasowania na „Czytelnika Biblioteki Szkolnej”.

DSC00180

Od tego momentu mogliśmy korzystać z księgozbioru naszej szkolnej biblioteki. Po wypożyczeniu książek otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i ........jak mawiał Kubuś Puchatek „małe Conieco”.

DSC00183

2011 Pasowanie na czytelnika.