Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pamięci Pani Joli...

IMG 04192Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki

 

Pani Jolanty Sawickiej.

 

Odszedł od nas wyjątkowy człowiek i pedagog.

 

 Była dyplomowanym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i wychowawcą wielu kolejnych pokoleń, związanym ze Szkołą Podstawową nr 7 od roku 1991, czyli od pierwszego dnia funkcjonowania placówki.

IMG 6783

Należała do nauczycieli czynnie uczestniczących w rożnych dziedzinach życia szkolnego. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazywała w sposób wiarygodny, służąc mądrą radą i pomocą, gotowa każdego wysłuchać i wspierać optymizmem.

IMG 1041

Była bardzo lubiana przez uczniów i wysoko ceniona jako nauczyciel i wychowawca. Dzięki swej osobowości cieszyła się szacunkiem i sympatią. Cechowały ją lojalność wobec innych i szczerość.

IMG 2881

Mottem życiowym Pani Jolanty Sawickiej mogłyby być słowa św. Jana Bosco:

„Pracujmy, jakbyśmy musieli żyć wiecznie, a żyjmy, jakbyśmy dziś mieli umrzeć.”

Tyle miała planów, pomysłów i nadziei...Jak mało kto z nas potrafiła pogodzić życie rodzinne z pracą w szkole. Była bardzo kochającą matka i żoną.

IMG 6921

To, że nie ma dziś wśród nas Pani Jolanty Sawickiej nie znaczy, że Ona odeszła. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach.

IMG 7080

 Wyrazy szczerego współczucia

Rodzinie i bliskim

składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

i cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 7

P1140591

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pamięci Pani Joli....
Powered by Joomla 1.7 Templates