Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapisy na warsztaty matematyczne dla uczniów klas I

matSerdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas I wraz z dziećmi na warsztaty, których celem jest zachęcenie do zabawy matematyką. Chcemy pokazać co należy robić, by dziecko sprawniej liczyło, a w konsekwencji osiągało sukcesy w matematyce. W czasie zajęć zostaną przedstawione propozycje gier i zabaw matematycznych kształtujących umiejętności rachunkowe dzieci.

Podpowiemy, jak można wykorzystać sytuacje z codziennego życia do ćwiczenia dodawania i odejmowania. Pokażemy gry, które można stworzyć samemu w domu, ale zaprezentujemy również dostępne na rynku pomoce dydaktyczne takie jak karty matematyczne "Dodawanie i odejmowanie" oraz karty "Trzy kolory" autorstwa szczecineckiego matematyka pana Andrzeja Grabowskiego.     

Spotkania będą okazją do wspólnej zabawy - każda z zabaw zostanie przetestowana.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

  1. 21 kwietnia 2016 (czwartek)
  2. 28 kwietnia 2016 (czwartek)
  3. 05 maja 2016 (czwartek)
  4. 11 maja 2016 (środa)
  5. 17 maja 2015 (wtorek)
  6. 30 maja 2015 (poniedziałek)

Czas trwania każdego spotkania godz. 17.00 - 19.00

Można wybrać dogodny dla siebie termin. Na warsztaty zapraszamy rodzica wraz z dzieckiem. Zajęcia prowadzi nauczyciel matematyki p. Anna Latkowska oraz p. Agnieszka Białkowska

Zgłoszenia na zajęcia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W zgłoszeniu prosze podać: Imię i nazwisko rodzica, imię i nazwisko dziecka, klasę i wybrany termin zajęć.

Liczba mniejsc jest ograniczona. Odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie udziału w zajęciach.

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zapisy na warsztaty matematyczne dla uczniów klas I.
Powered by Joomla 1.7 Templates