Koncert dla Narii

1430294657Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 wraz z Parafią p.w. Świętej Rozalii z Palermo w Szczecinku mają przyjemność zaprosić mieszkańców Szczecinka i okolic na charytatywny koncert pieśni religijnych, który odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia 2016 roku o godzinie 16.45 w kościele p.w. Św. Rozalii z Palermo w Szczecinku.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka datków do puszek na leczenie Narii Tomkowicz, 14-letniej mieszkanki Szczecinka zmagającej się z chorobą nowotworową.

Koncert upamiętni jednocześnie rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Po występie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 dostępne będą tomiki poetyckie związane z życiem śp. Ojca Świętego, napisane i zilustrowane przez dzieci.

Zapraszamy

2011 Koncert dla Narii.