Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podziękowania

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

„Jedną z najpiękniejszych nagród, jakie człowiek otrzymuje w swoim życiu jest to, że zawsze, kiedy z całego serca stara się pomóc drugiemu, pomaga również sobie.”

rozaSłowa R. W. Emersona są próbą wyrażenia wdzięczności Rodzicom i Opiekunom - my, pracownicy i uczniowie SP7 w Szczecinku dziękujemy za mądre, bezinteresowne i serdeczne wsparcie akcji, związanej z wczorajszym Dniem Łasucha. Państwa zaangażowanie jest dowodem na to, że stanowimy wspólnotę w najpiękniejszym znaczeniu tego słowa. Cel, który przyświecał Dniowi Łasucha w bieżącym roku szkolnym był wyjątkowy - zarazem piękny i trudny. Wszystkie zebrane wczoraj pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie naszej serdecznej koleżanki, długoletniej nauczycielki SP7. Udało się nam wspólnie zgromadzić 5979,30 złotych.

To olbrzymi sukces nie tylko z powodu tak znaczącej kwoty, ale przede wszystkim dlatego, że połączyło nas zrozumienie, empatia i dobroć. A „tam, gdzie jest wielka dobroć, tam zawsze zdarzają się cuda.” (W. Cather)images

                Dziękujemy Państwu za ten cud!

Maciej Kaźmierski

Maria Wiatrowska

w imieniu Grona Pedagogicznego oraz Uczniów

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Podziękowania .
Powered by Joomla 1.7 Templates