Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowe miejsce

NoblisciW październiku 2004 roku Szkoła Podstawowa nr 7 przy ul. Krakowskiej otrzymała imię Noblistów Polskich. Od tej pory sylwetki noblistów zdobią hol główny, a uczniowie pamiętają o swoich patronach i co pewien czas przystają przy gablotach przypominjących słynnych Polaków. W tym roku kącik patrona, a nawet patronów, zyskał nowy blask, nowy wizerunek, ale i noblistów od niedawna mamy już 7, jak numer szkoły, której są ważnym dopełnieniem. Może to zbieg okoliczności (oczywiście pamiętając o dwukrotnej laureatce), ale - jak pisała Wisława Szymborska:

 "Każdy przecież początek

to tylko ciąg dalszy,

a księga zdarzeń

zawsze otwarta w połowie".

Noblisci

Kto wie, może za jakiś czas pojawi się tu nowy portret. Tymczasem jednak to jasne, piękne miejsce przyciąga uwagę, a nobliści stają się "ambasadorami dziecięcych marzeń".

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Nowe miejsce.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65