Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikat Dyrektora SP7

wykrzyknikKomunikat

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku

w sprawie

obowiąkowego noszenia maseczek przez uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, kuchni, rodziców, podczas wchodzenia do szkoły, w szatni, podczas przerw śródlekcyjnych, w stołówce, w bibliotece, podczas przyjmowania interesantów, na spotkaniach z rodzicami, w pokoju nauczycielskim, u pedagoga, w sekretariacie i pozostałych sytuacjach, w których jest dystansowanie społeczne.

Podst. prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 października 2020r. w Dzienniku Ustaw  poz. 1758 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii)   

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Komunikat Dyrektora SP7.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65