Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

wykrzyknikW dniu 1.09.2020r. (we wtorek) odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego na boisku szkolnym (boisko asfaltowe). W wyznaczonym miejscu przebywać mogą tylko uczniowie i nauczyciele. Rodziców uprzejmie proszę, aby pozostali poza boiskiem asfaltowym. Po części z dyrektorem szkoły, wychowawcy zabiorą klasy na  krótkie spotkanie organizacyjne do szkoły.

Rodzice nie wchodzą do szkoły i dlatego uczniowie powinni mieć przy sobie notesik i coś do pisania.

Kartę zgłoszenia do świetlicy prosimy zostawiać w urnie w wejściu głównym do szkoły! (procedura przyjmowania uczniów do świetlicy)

Wszystkie osoby uczestniczące w rozpoczęciu proszę aby posiadały założone maseczki.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem:

8.00 - klasy 7 - 8

8.30 - klasy 4 - 6

9.00 - klasy 2 - 3

9.30 - klasy 1

Jeżeli warunki atmosferyczne (np. deszcz) nie pozwolą przeprowadzić rozpoczęcia na boisku, dzieci wchodzą bezpośrednio do szkoły, wg porządku

(Rodzice nie wchodzą do szkoły):

8.00 - klasa 7 - wejście główne - do B1 IIp

klasy 8 - wejście segm. C - do C Ip i C IIp

8.30 - klasy 4 - wejście B2 - do B2parter

klasy 5 - wejście segm. C - do C parter

klasy 6 - wejście główne - B1 parter i B1 Ip

9.00 - klasy 2 - wejście główne - do B2 Ip

klasy 3 - wejście B2 - do B2 IIp

(oprócz 3a - segm. E - wejście od tyłu do segm. E)

9.30 - klasy 1 - wejście segm. E

1a i 1c - wejście główne do segm. E

1b - wejście od tyłu do segm. E

Do zobaczenia!

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.