Ogłoszenie organizacyjne

new 420x280 cW związku z zaistniałą sytuacją:

1. REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH zostaje wydłużona a dokumenty można przesyłać emailem na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dokumenty są do pobrania w zakładce Zapisy do klasy I

2. REKRUTACJA DO KLAS SPORTOWYCH odbędzie się po powrocie do szkół.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Ogłoszenie organizacyjne.