Nauka w domu

bok2Zapraszamy uczniów od poniedziałku (16.03.2020r.) na naszą stronę aby zapoznać się z zadanymi pracami. Uczniowie klas 1-6 będą miały do wykonania zadania na naszej stronie. Uczniowie klas 7-8 oprócz zadań ze strony powinni kontrolować swoje szkolne poczty gdyż tam też mogą pojawić się informacje.

Nie straćmy tego czasu, gdyż klasy 8 po powrocie mają egzaminy, więc trzeba się dobrze przygotować!

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Nauka w domu.