Uwaga Rodzice!

wykrzyknikDyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 informuje, że na podstawie decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa

zawiesza się zajęcia

1) dydaktyczno - wychowawcze od 16.03.2020 - 8.04.2020

w dniach 12 - 13.03.2020r. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze dla dzieci pozostających bez opieki rodzicielskiej (w godzinach pracy świetlicy szkolnej) - MEN

3) Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów planowane w dniach 16 - 18.03.2020r. w kościele pw. Św. Rozalii w Szczecinku zostają odwołane.

4) Obiady wydawane w stołówce szkolnej w dniach 16 - 8.04.2020r. nie będą wydawane!

Uszczegółowione informacje zostaną przesłane wszystkim rodzicom w Librusie (dzienniku internetowym)

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Uwaga Rodzice! .