Ostatnie pożegnanie

zosia

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś.p. mgr Zofii Irminy Beby – Bednarczyk

emerytowanej nauczycielki muzyki.

Żegnamy członka naszej Szkolnej Rodziny… wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży, wspaniałego Pedagoga i Przyjaciółkę

Pozostawiła w historii naszej „Siódemki” pięknie zapisane karty.

• Msza św. żałobna przy urnie zostanie odprawiona w sobotę 3 sierpnia o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Zegrzu Pomorskim. Wcześniej o godz. 11:30 różaniec w intencji zmarłej.
  • Msza św. pogrzebowa i procesja do grobu we wtorek 6 sierpnia w Parafii pw. Wszystkich Świętych  w Starachowicach.

• Msza św. pożegnalna od Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły w intencji ś.p. zmarłej Zosi  zostanie odprawiona w poniedziałek 16 września  o godz. 18:00 w kościele parafialnym p.w. Św. Rozalii  w Szczecinku.
Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Ostatnie pożegnanie.