Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zagłosuj na nasz projekt!

FullSizeRenderSzanowni Rodzice! Nasza szkoła napisała projekt, na którego realizację otrzymaliśmy 5.000zł. Celem projektu jest pokazanie, że matematyka nie składa się wyłącznie z ułamkow i pierwiastkow, ale rownież można ją wykorzystać w życiu codziennym. Jeśli nam pomożecie, otrzymamy następne 5.000zl. Wystarczy zagłosować na nasz projekt MATEMATYKA  JEST JAK KURZ - JEST WSZĘDZIE I JUŻ. Głosujemy tutaj https://mpotega.pl/glosowanie/ By zagłosować, należy się zalogować na stronie www.mpotega.pl zagłosuj na ulubiony projekt MATEMATYKA  JEST JAK KURZ... JEST WSZĘDZIE I JUŻ przy użyciu adresu e-mail. Glosowanie trwa od 1.06.2019 do 30.06.2019.W ramach projektu zostaną przeprowadzone 4 działania (jedno na miesiąc);

Rajd rowerowy połączony z podchodami matematycznymi; Zabawy matematyczne; Warsztaty dotyczace zdrowego odżywiania połączone z liczeniem ilości cukru w produktach; Gry integracyjne rodziców z dziećmi, łączące elementy matematyki. Zagłosuj już dziś!

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zagłosuj na nasz projekt!.
Powered by Joomla 1.7 Templates