Termin egzaminu ósmoklasisty bez zmian!

1Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty w dniach 15 – 17.04.2019r.

1. Wejście uczniów do szkoły od strony gimnazjum i zbiórka na holu C parter – godz. 8.15
  2. Uczeń powinien ze sobą zabrać: 2 czarne długopisy, linijkę (na matematykę) i małą butelkę wody (0,5l)
  3. Obowiązkowa jest ważna legitymacja szkolna!
  4. Telefony w czasie egzaminu będą wyłączone i złożone w sekretariacie szkoły.
Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Termin egzaminu ósmoklasisty bez zmian!.