Ogłoszenie

1W związku z przystąpieniem nauczycieli i pracowników szkół do strajku informujemy, że zorganizowane zostaną zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Szczecinek. Opiekę na biorącymi w nich udział uczniami zobowiązani są zapewnić rodzice.

Szczecinecki basen dostępny będzie dla uczniów w godzinach 7:00-15:00. Każde dziecko może przebywać na basenie do dwóch godzin i co dwie godziny obiekt jest w stanie przyjąć maksymalnie 30 osób. Przypominamy też, że dzieci do lat 7 mogą przebywać w basenie tylko pod opieką rodziców.

Kino zaprasza na seanse dla uczniów od poniedziałku do czwartku o godzinie 8:00, 10:00 i 12:00. W piątek, ze względu na wcześniejszą rezerwację, seanse nie są planowane.

O każdej pełnej godzinie na dzieci czekać będą też pracownicy Muzeum Regionalnego, którzy zapraszają na darmowe zwiedzanie placówki.

Szczecinecki OSiR zorganizuje natomiast darmowe zajęcia sportowe w godzinach 7.00-15:00. Chętnych zapraszamy na boisko boczne przy ul. Piłsudskiego.

Jednocześnie informujemy, że we wszystkich jednostkach i spółkach miejskich stworzone zostaną warunku umożliwiające zabranie dziecka do pracy.

Z kolei Straż Miejska w czasie strajku nauczycieli prowadzić będzie wzmożone patrole na terenie Szczecinka.

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Ogłoszenie .