Prezent dla szkoły

P1240813Miło nam poinformować, że w dniu 5.04.2019 Poseł na Sejm - Radosław Lubczyk, a jednocześnie rodzic uczniów naszej szkoły ufundował rower. Posłuży on uczniom w przygotowaniach do udziału w Ogółnopolskim Turnieju "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" oraz egzaminu na kartę rowerową.  Jednocześnie jest on nagrodą dla szkoły za udział w konkursie plastycznyn "Moja droga do Sejmu". Bardzo dziękujemy!

P1240820

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Prezent dla szkoły.