Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 odbędzie się w formie krótkiego spotkania uczniów z wychowawcami w celu wydania świadectw szkolnych według planu umieszczonego poniżej:

Klasa 8 (25.06.2020)    Klasy 4 - 7 (26.06.2020)     Klasy 1 - 3 (26.06.2020)

Uczniowie poszczególnych klas wchodzą na teren szkoły z zachowaniem obowiązujących procedur sanitarnych dotyczących:

- zachowania odległości między wchodzącymi,

- dezynfekcji rąk,

- odległości w salach lekcyjnych,

- obowiązuje wymóg posiadania maseczki,

Na terenie placówki mogą przebywać tylko uczniowie naszej szkoły.

Rodziców dzieci prosi się o ewentualne przyprowadzenie i odebranie dzieci przy podanych miejscach wejścia/ wyjścia.

Prosimy również o zachowanie wymaganej odległości (2 m).

W przypadku nieodebrania świadectwa przez ucznia będzie możliwość odebrania dokumentów w sekretariacie szkoły (po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr 9437 45711  w godz. 9:00 - 12:00)

Zapisy do klasy sportowej

uczniowieNabór do 4 klasy sportowej na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się na podstawie podań, osiągnięć edukacyjnych i sportowych oraz opinii wychowawcy klasy III. Podania można pobrać ze strony (Podanie do klasy sportowej - pdf), wypełnić i przesłać na adres poczty szkolnej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do 8 maja 2020r. Lista uczniów zostanie opublikowana na szkolnej stronie internetowej. Zapraszamy!!!

Podziękowania

komp1

Pragniemy serdecznie podziękować Sponsorowi za wsparcie naszych uczniów i ufundowanie 8 zestawów komputerowych do pracy zdalnej.

Sprzęt ten zostanie przekazany w środę uczniom, tak aby mogli efektywniej uczyć się w domu. 

Jesteśmy wdzięczni za pomoc oraz zrozumienie.

Dyrekcja i Nauczyciele

Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich

w Szczecinku

 

Ogłoszenie organizacyjne

new 420x280 cW związku z zaistniałą sytuacją:

1. REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH zostaje wydłużona a dokumenty można przesyłać emailem na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dokumenty są do pobrania w zakładce Zapisy do klasy I

2. REKRUTACJA DO KLAS SPORTOWYCH odbędzie się po powrocie do szkół. 

Próbny egzamin klas 8

ARKUSZE TESTÓW WYSŁANE ZOSTAŁY NA WASZE GMAILE. ZAPISUJECIE W KOMPUTERZE I ODPOWIEDZI WPISUJECIE W ZESZYCIE ODPOWIEDZI. POWODZENIA!

(kto ile pisze język angielski: 90 minut - lub 135 )

To został nam już tylko język angielski. Jutro czyli w środę 1.04.2020r. znowu spotykamy się o godz. 9.00 przed komputerem (to nie jest Prima Aprilis). Możecie znowu próbować pobierać z OKE lub CKE albo poczekać aż Wam wyślę na gmaila. Będzie to test, zeszyt odpowiedzi i plik muzyczny. Jeśli tym razem też pojawi się Zeszyt odpowiedzi to proszę abyście odpowiedzi umieszczali w tym pliku i ten plik wysyłali na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po skończeniu pisania udostępniacie lub wysyłacie swoje prace na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominam, że przyjmowane będą tylko prace udostępnione z adresu szkolnego.

Udział w teście jest obowiązkowy! 

Sprawdzacie swoje wiadomości więc postarajcie się wykonać je samodzielnie!

Zmiana przekazywania lekcji

W związku ze zmianami i propozycjami MEN w udostępnianiu, wysyłaniu i prowadzeniu nauczaniu online zmieniamy sposób przekazywania zadań dla uczniów. Materiału jest sporo i dlatego już nie przez stronę ale każdy nauczyciel sam będzie wsyłał zadania dla klasy (ucznia) na konta wygenerowane dla każdego ucznia na Gmailu. Konta są utworzone na szkolnej domenie i dlatego mają określoną budowę. Nie sa to konta ogólnodostępne tylko zweryfikowane dla naszej jednostki edukacyjnej. 

Sposób logowania:

dla klas 4-8: Uczniowie tych klas już pracują na swoich kontach. Jeśli ktoś nie pamięta czy loginu czy hasła to proszę o taką informację

dla klas 1-3: Wychowawcy wyślą do Państwa na konto rodzica na LIBRUSIE login i hasło do zalogowania się. Proszę rodziców o zalogowanie się na tym koncie. Są to konta preferowane dla ucznia, wolne od reklam i tam będą dzieci otrzymywały  informacje. Zadbajmy o to aby było bezpiecznie ale dzięki temu będziecie Państwo otrzymywali lekcje na bieżąco..

Aby się zalogować trzeba otworzyć stronę www.google.pl i po prawej stronie jest zaloguj 

Konta są już utworzone więc wpisujemy otrzymany login - dalej - hasło (trzeba będzie je zmienić na swoje) i teraz albo otworzy nam się od razu poczta albo po prawej stronie w rogu jest 9 kropek i wybieramy gmaila. System jest bardzo domyślny, jeśli będą jakieś pytania to proszę pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Wszyscy jesteśmy w nowej sytuacji i szukamy najlepszych rozwiążań

Dane do logowania

wykrzyknikRodziców i uczniów, którzy nie  moga zalogować się na LIBRUSA lub na pocztę szkolną na gmaila prosimy o kontakt na emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (609 024 766)

W wiadomości proszę podać imię i nazwisko ucznia i klasę.

Zadania dla klas

Wszyscy pilniej pracują i aby usprawnić znalezienie lekcji dla danej klasy proszę kliknąć w link:

 

Klasa 1a Klasa 1b Klasa 1c
     
     

 

Strony edukacyjne

Przedstawiamy linki do stron edukacyjnych dla uczniów:

Da Vinci:

https://vod.pl/da-vinci-learning?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=vod_marketing_programy-dla-dzieci_davinci&fbclid=IwAR1-TLoISt_8wbKvxrePdtEPJsJQVYyoRT8gVghp40lIYfCIgamnoExp2Ak

Matematyka:

https://matematykawpodstawowce.pl/nauka-matematyki-w-domu/?fbclid=IwAR122y1k_16uchA82FscR44r1tHy61Y7L-rrzxrFy97hRnV78isTu2AtxsY

https://pistacja.tv/

Arkusze do egzaminu klas 8:

https://szaloneliczby.pl/egzamin-osmoklasisty/

E-podręczniki:

https://epodreczniki.pl/ksztalcenie-ogolne/szkola-podstawowa/matematyka

Matzoo

https://www.matzoo.pl/

Dyktanda dla klas 1-3

https://www.dyktanda.net/dyktanda.php?fbclid=IwAR1xmPwrWny2poieY1Ic50dsfk3yI5V5zTWTWcyAMtAUdP6O2tudXoNfKqY

Squla

https://www.squla.pl/utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=Parents&utm_content=graph1&fbclid=IwAR1P-jp3Hdn_gBugZONA5eJNWgceAWZVVoaw2zS9Uzn0AO-n9ylcAxHpKiY

 

Nauka w domu

bok2Zapraszamy uczniów od poniedziałku (16.03.2020r.) na naszą stronę aby zapoznać się z zadanymi pracami. Uczniowie klas 1-6 będą miały do wykonania zadania na naszej stronie. Uczniowie klas 7-8 oprócz zadań ze strony powinni kontrolować swoje szkolne poczty gdyż tam też mogą pojawić się informacje.

Nie straćmy tego czasu, gdyż klasy 8 po powrocie mają egzaminy, więc trzeba się dobrze przygotować!

Kangur - odwołanie!

liczeW związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16.04 br.

Uwaga Rodzice!

wykrzyknikDyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 informuje, że na podstawie decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa 

zawiesza się zajęcia

1) dydaktyczno - wychowawcze od 16.03.2020 - 8.04.2020 

 w dniach 12 - 13.03.2020r. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze dla dzieci pozostających bez opieki rodzicielskiej (w godzinach pracy świetlicy szkolnej) - MEN

3) Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów planowane w dniach 16 - 18.03.2020r. w kościele pw. Św. Rozalii w Szczecinku zostają odwołane.

4) Obiady wydawane w stołówce szkolnej w dniach 16 - 8.04.2020r. nie będą wydawane!

Uszczegółowione informacje zostaną przesłane wszystkim rodzicom w Librusie (dzienniku internetowym)

Plan rekolekcji 2020 - odwołane!

rekZapraszamy do zapoznania się z planem rekolekcji, które odbędą się w naszej szkole w dniach 16 - 18 marca 2020r. W tych dniach nie ma zajęć edukacyjnych dla klas I - VII. Klasy VIII będą miały zajęcia dodatkowe lub testy próbne (dokładne informacje będą w późniejszym terminie). 

Niedziela - 15.03.2020r. - godz. 11.00 - Msza św. - Rozpoczęcie rekolekcji

Poniedziałek - 16.03.2020r.

KLASY I-III

8.45 - wyjście sprzed szkoły do kościoła

9.00 - 9.45 - Spotkanie ze Słowem

10.00 - powrót z kościoła przed szkołę

KLASY IV - V

10.00 - wyjście sprzed szkoły do kościoła

10.15 - 11.15 - Spotkanie ze Słowem

11.30 - powrót z kościoła przed szkołę

KLASY VI - VIII

11.45 - wyjście sprzed szkoły do kościoła

12.00 - 13.00 - Spotkanie ze Słowem

13.00 - powrót z kościoła przed szkołę

Czytaj więcej...

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Aktualności.
Powered by Joomla 1.7 Templates