Wychowanie fizyczne - komunikat !!!!!

sukcesW tej nowej, trudnej sytuacji, zachęcamy Was do aktywnego spędzania czasu wolnego, przestrzegania zasad higieny i dbania o własne zdrowie. Prosimy, abyście nie zapominali o codziennych, indywidualnych ćwiczeniach fizycznych: spacer, rower, bieganie, rozciąganie, ćwiczenia ogólnorozwojowe na które pozwalają warunki mieszkaniowe (otwórzcie rano okno, zróbcie kilka przysiadów, pajacyków, skłonów, "pomperk" itp).

Nie lekceważcie zaleceń Ministerstwa Zdrowia dotyczących nie spotykania się w wiekszych grupach.

Dla zabawy proponujemy Koło Fortuny WF. Dobrej zabawy!

Życzymy sobie i Wam szybkiego powrotu do szkoły.

Ze sportowym pozdrowieniem
                                                                  nauczyciele wychowania fizycznego.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Wychowanie fizyczne - komunikat !!!!!.