Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Biało - Czerwoni"

We wtorek, 20 XI, w ramach podsumowania rocznicowych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości, uczniowie mieli możliwość wykazania się wiedzą na ten temat., miał bowiem miejsce Konkurs „Biało - Czerwoni”, przygotowany przez p. Marię Nowik oraz p. Zbigniewa Lewickiego. W szkole pojawiły się biało-czerwone karty z pytaniami, dotyczącymi wydarzeń, postaci, dokonań z tego okresu, ale też czasów późniejszych, np. współczesności Polski.

Trzeba było na kartkach (podpisanych imieniem, nazwiskiem i klasą) zamieścić odpowiedzi, zaznaczając numer pytania, następnie kartkę wrzucić do skrzynki samorządowej Wszystko tego samego dnia, bowiem konkurs trwał tylko 20 XI. Spora grupa uczniów wzięła się za bary z historią i postanowiła przystąpić do sprawdzenia stanu swoich wiadomości.

 Laureatami zostali:

I miejsce        Wojciech Karpiński  kl. VIII d

II miejsce       Piotr Polak  kl. VII a

III miejsce     Julia Trusewicz  kl. VIII b

            Gratulujemy laureatom, ale dziękujemy również wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w zabawie.

            Wszyscy otrzymali dodatkowe oceny z historii, bo takie zaangażowanie należy doceniać!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkurs "Biało - Czerwoni".
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65