Świętujemy rocznicę niepodległości – ciąg dalszy…

IMG 0816W Siódemce już od ubiegłego roku szkolnego przypominaliśmy o tym wyjątkowym wydarzeniu. A, im bliżej oczekiwanej daty, tym więcej się dzieje. Codziennie widać w szkole przeróżne poczynania o charakterze patriotycznym:Samorząd Uczniowski także wziął udział w narodowym świętowaniu. Wszystkie klasy IV -VIII oraz oddziały gimnazjalne wykonywały biało-czerwone łańcuchy. Technika była dowolna, byle długość łańcucha oszałamiała!

IMG 0810

IMG 0811

Pod czujnym okiem Pana Dyrektora w holu szkoły we wtorek i w środę (6 oraz 7 XI- jeden dzień nie wystarczył) odbyło się komisyjne mierzenie.   Liczyliśmy na wiele, ale efekty przerosły nie tylko oczekiwania, ale i wyobrażenia. Łączna długość łańcucha wykonanego przez uczniów wynosi 2439 metrów!!!

Zwycięskie klasy to:

I miejsce               282 metry            klasa VIII d

II miejsce              250 metrów         klasa V d

III miejsce             219 metrów         klasa VI d

IV miejsce            216 metrów         klasa V b

IMG 0808

IMG 0813

Gratulujemy!

Łańcuchy zdobią teraz szkolny hol, a naprawdę jest co podziwiać!

2011 Świętujemy rocznicę niepodległości – ciąg dalszy….