Konkurs historyczny "Nasza Niepodległa..."

IMG 0852W ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski odbył się konkurs historyczny, w którym uczniowie musieli wykazać się wiedzą o czasach budowania niepodległej Polski, jak i o najistotniejszych faktach z dziejów naszego kraju. Konkurs przebiegał zgodnie z zasadami programu "Jeden z dziesięciu". Wzięli w nim udział uczniowie reprezentujący klasy VI, VII i VIII naszej szkoły.

Wyniki:

I miejsce - Wojciech Karpiński (VIIId)

II miejsce - Piotr Polak (VIIa)

III miejsce - Miłosz Sobolewski (VIIId)

Konkurs przygotował i przeprowadził p.Piotr Barys

2011 Konkurs historyczny "Nasza Niepodległa...".