100 pozdrowień na 100 lat Niepodległości

4Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji "100 pozdrowień na 100 lat Niepodległości". Projekt łączy ze sobą, w niecodzienny sposób, ponad 100 szkół z całej Polski. Uczniowie, jak i nauczyciele, którzy wezmą udział w akcji nigdy nie spotkali się osobiście, nie znają się nawet z widzenia. Wysyłają do siebie pocztówki z pozdrowieniami, a następnie umieszczają je na mapie konturowej Polski.

Od kilku dni można oglądać pocztówki, które już do nas trafiły. Codziennie odwiedza nas listonosz i przynosi nowe. Mamy już ich ponad 40, czekamy na kolejne 60. Koordynatorem akcji jest p.Malwina Rosa - Pawlik

1

2

6

7

2011 100 pozdrowień na 100 lat Niepodległości.